No module Published on Offcanvas position

Технологія кладки стін газобетонних блоків

Сьогодні газобетон є одним з кращих будівельних матеріалів для житлового будівництва. Він надійний і здатний ефективно служити вам в будь-якому кліматі, що гарантує довговічність зведеного будівлі або споруди. Він дуже простий в роботі, що істотно скорочує терміни здачі об'єкта. Він володіє відмінними теплозберігаючими характеристиками, порівнянними з іншими будматеріалами, але при цьому коштує дешевше. Тому сьогодні газоблок є одним з найбільш поширених рішень для житла.

Однак для того, щоб Ваш будинок дійсно був надійним і якісним, необхідно врахувати чимало будівельних нюансів. Перш за все, потрібно правильно вибрати газобетон, розміри матеріалу відіграють найважливішу роль в підсумковому результаті. Крім того, потрібно знати про всі тонкощі його кладки, яка відрізняється від цегли, керамоблока, піноблоку і інших будматеріалів. Тому краще звернутися до професіоналів, які виконають процедуру з урахуванням всіх особливостей роботи з матеріалом. Наша компанія «МОНТАЖЕВРОБУД» займається будівництвом будинків з газоблоку в Києві і області. Ми готові втілити в життя будь-який проект.

Кладка газобетону
Перш за все, перед початком будівництва необхідно підготувати фундамент. І тут також можна виділити важлива перевага газоблоку. Для цегли і важких матеріалів потрібно підготувати основу, глибиною не менше 150 см. У випадку з газобетоном може вистачити і 120 см, що робить роботу куди менш трудомісткою. Що стосується розчину - можна використовувати класичний склад, що включає в себе:
• Пісок.
• Цемент.
• Щебінь марки М500.

Зверніть увагу, що товщина фундаменту повинна бути ідентичною блоку по товщині.
Найвідповідальнішим етапом після заливки фундаменту є кладка першого ряду. Саме тут зустрічаються помилки, які в подальшому призводять до великих фінансових втрат. Навіть мінімальні відхилення можуть зажадати переробки, а значить, всі витратні матеріали доведеться купувати заново. Кладка першого ряду - це поетапна робота, що включає в себе наступні кроки:
• Вирівнювання фундаменту. Він повинен бути рівним, без будь-яких гірок розчину, камінчиків і т.д.
• Укладання першого ряду. Для цього знадобиться більш міцний розчин, в якому співвідношення повинно бути 1: 2. Розчин розрівнюється, після чого робиться укладання перших декількох блоків з подальшим вирівнюванням. Потім укладається ще кілька блоків, вирівнюються і так до кінця.
• Вирівнювання першого ряду. За допомогою лазерного рівня потрібно оглянути ряд з усіх боків і поправити. Особливо актуальний верх, адже на нього будуть укладатися інші блоки. Він повинен бути ідеально рівним, щоб при будівництві в стіні чи не з'явилася щілина. Якщо ви помітили недолік - вирівнюємо за допомогою розчину. Пам'ятайте, перший рівень повинен бути ідеальним.

Сама по собі кладка практично не відрізняється від інших будівельних матеріалів. Для якісної стіни потрібно зробити палітурка, шви не повинні збігатися в один ряд. Для укладання використовується спеціальний будівельний клей, який наноситься особливим інструментом - ківш-дозатором. Якщо блок виявиться занадто великим, слід скористатися пилкою. Після укладання рядів проводиться їх армування. Газоблок необхідно проштробити, щоб заховати арматуру всередину. Перед створенням штроба, необхідно провести розмітку і відзначити олівцем місце, де буде знаходитися канавка.
В ході кладки газоблоку обов'язково слід контролювати кути. Якщо ви разово помилитеся, вам доведеться довго обрізати і підганяти їх. Тому при створенні кута потрібно відразу ж заміряти його рівнем. При необхідності, блок б'ють гумовою киянкою, щоб він щільніше сіл в клей. Якщо ж навпаки, блок знаходиться дуже низько, його потрібно підняти.
Таким чином, виконати кладку газобетону можна навіть своїми силами. Однак тут є цілий ряд різноманітних нюансів, тому краще довірити роботу професіоналам. Наші фахівці готові прийти до Вас на допомогу в будь-який момент.

Розмір газоблоку
Існує кілька основних параметрів, за якими здійснюється вибір газобетону. Один з ключових - розміри і форма. Їх потрібно вибирати також з урахуванням певних параметрів, наприклад, яка товщина стін з газобетону передбачена проектом, який буде товщина перегородок і т.д. Розглянемо розміри в загальних рисах.
Отже, будівельний газоблок виготовляється в двох основних формах:
• Прямокутна.
• U-подібна.

Перший тип використовується для створення стін, а другий - для облаштування віконних прорізів, центрального входу, міжкімнатних переходів і т.д. Стандартними розмірами прямокутних газоблоків вважаються:
• 200-250 мм. по висоті.
• 600-625 мм. по довжині.
• 100-400 мм. по ширині

U-образні газоблоки мають інші габарити. Зокрема, їх висота не менше 250 мм. По довжині вони можуть бути ідентичні прямокутним, або ж менше (500-600 мм.), А їх ширина може становити від 200 до 400 мм. Для облаштування перегородок використовується специфічний, прямий блок. Його ширина не перевищує 150 мм.
Підбір здійснюється, в залежності від навантаження на стіни. Якщо вона вища, підбираються більш габаритні і щільні блоки. Якщо ж очікується сильне навантаження на внутрішні перегородки (наприклад, якщо будується двоповерховий будинок), рекомендується використовувати більш широкий газобетон.

Кладка газоблоку: ціна за роботу
Якщо Ви все-таки хочете звернутися до професіоналів, важливо знати вартість кладки газобетону. Зрозуміло, однозначно назвати ціну відразу не можна. На неї впливає безліч параметрів, в тому числі особливості проекту самого будинку. Наша компанія «МОНТАЖЄВРОБУД» пропонує найвигідніші тарифи на будівництво. Ознайомитися з прейскурантом ви можете на нашому сайті. Наш менеджер надасть кваліфіковану консультацію і виробить підсумковий розрахунок вартості робіт, виходячи з проекту. Ми гарантуємо високу якість будівництва і максимальну вигоду для клієнта.