No module Published on Offcanvas position
02660, м. Київ вул. Магнітогорська, 1 (044) 362-00-56 067-384-59-92, 067-145-48-78, 050-410-29-93 3836853@ukr.net

ЯК УБЕЗПЕЧИТИ КВАРТИРУ ВІД ЗЛОДІЇВ?
Квартири, приватні будинки відносяться до тих об'єктів нерухомості, які постійно перебувають під пильною увагою грабіжників. Варто людині відлучитися надовго - поїхати у відпустку, відрядження або просто до друзів, відразу ж квартира чи приватний будинок стає об'єктом великої небезпеки з боку зловмисників, які можуть спробувати пробратися в незахищене ніким приміщення. Тому, природно, що в багатьох виникає питання як убезпечити квартиру від злодіїв, поки нікого немає вдома.

Види захисту квартири
На сьогоднішній день існує безліч різних варіантів захисту квартир, приватного будинку від «непроханих гостей» як механічних, так і електронних. Вибір тієї чи іншої захисту залежить від місця розташування квартири, приватного будинку, збережених в ній цінностей і фінансових коштів, які власник може виділити на установку тих чи інших систем безпеки і захисту.

Для ефективного захисту від електричних грозових розрядів, будівлі оснащують спеціальними пристроями блискавкозахисту.

Вибір блискавкозахисту проводиться з урахуванням конструктивних особливостей об'єкта, інтенсивності грозової діяльності в регіоні, необхідного ступеню безпеки. В даний час всі споруди розділені на 3 категорії, в залежності від пропонованих вимог до захисту від небезпечного впливу блискавки (прямого удару, вторинних дій, занесення високих потенціалів):

- I категорія - будівлі, в яких постійно присутні вибухонебезпечні суміші парів, газів, пилу з повітрям, а також у відкритому вигляді зберігаються вибухонебезпечні хімічні речовини.

У разі вибуху можливі значні руйнування і людські жертви.

- II категорія - будівлі, в яких вибухонебезпечні речовини зберігаються в міцні (металеві) упаковці, а вибухонебезпечна суміш парів, газів і пилу з повітрям виникає тільки в момент аварії.

Під час вибуху можливі незначні руйнування.

Заземлення - це технічна система або комплекс заходів, що представляють собою навмисне з'єднання будівель і електроустановок із землею або її еквівалентом. Воно призначене для зниження електричної напруги дотику до значення, безпечного для людини. Головна мета пристрою - захистити людей від ураження електричним струмом, а електроустановки від пошкодження. Заходи щодо захисту будівель, промислового та побутового електричного обладнання робляться в обов'язковому порядку. Захисне заземлення дозволяє виключити або знизити до мінімуму небезпеку травм і аварій.