No module Published on Offcanvas position
02660, м. Київ вул. Магнітогорська, 1 (044) 362-00-56 067-384-59-92, 067-145-48-78, 050-410-29-93 3836853@ukr.net

Науково-технічний прогрес не зупиняється ні на хвилину, і всього 100 років тому електрику в наших будинках здавалося нам міфом. Сьогодні прогресивне людство вже думає про те, як відмовитися від енергоносіїв, адже вони не нескінченні, коштують дорого, і сильно забруднюють навколишнє середовище. Одним з перших кроків на шляху до досягнення цієї мети стала сонячна енергія. Сонце - невичерпне джерело, який буде служити на наше благо ще мільярди років. Для того щоб цим джерелом енергії можна було скористатися, були винайдені спеціальні сонячні бат
ареї, які перетворюють сонячну енергію в електричну енергію. Також подібні установки називають сонячними генераторами або сонячними панелями. Не варто плутати їх з колекторами, адже колектори не перетворюють енергію в струм, а працюють на нагрів теплоносія. Колектори часто використовують для нагріву води і забезпечення гарячого водопостачання будинку. Часто можна почути запитання: навіщо потрібні сонячні батареї для дому, якщо і зараз нас забезпечують електроенергією? Насправді, переваг у такого рішення величезна кількість: автономність, екологічність, можливість забезпечення електрикою різних об'єктів. Пасивні будинки, і енергозберігаючі будинки - головний тренд нового тисячоліття в будівництві. Україна - сонячна країна, тому відмовлятися від нескінченного джерела занадто марнотратно. Використовуючи батареї, власник може забезпечити себе електрикою в будь-яких обсягах, що не сплачуючи за це державі ні копійки.

Скільки потрібно сонячних батарей для дому?

Один з головних аргументів при виборі ділянки - наявність поблизу електричної лінії і можливості підключення до неї вдома і інших будівель. Знаючи, що в сучасних приватних будинках використовується цілий набір енергоємних побутових і господарських приладів, і інструментів, слід розраховувати на споживану потужність до 10 кВт.
Відстань від електричної лінії можлива в нових, забудовуються населених пунктах або в дачних селищах з тимчасовим проживанням. Відсутність лінії або розташування в сотнях метрів від ділянки призводить до додаткових
великих витрат по фінансуванню установки опор і навішування електричних кабелів і проводів.
Зрозуміло, що електрифікація при будь-яких вихідних умовах буде виконуватися, тільки вартість лінії може виявитися непомірно високою. Тому варто шукати ділянку з близьким розташуванням електричної лінії.