No module Published on Offcanvas position
02660, м. Київ вул. Магнітогорська, 1 (044) 362-00-56 067-384-59-92, 067-145-48-78, 050-410-29-93 3836853@ukr.net

Внутрішнє оздоблення квартир - це великий комплекс ремонтно-будівельних робіт без яких ремонт в квартирі не може бути закінчений. Крім цього, обробка квартир - це творчий процес, тому результат всіх ремонтних, будівельних маніпуляцій багато в чому залежить від успіху дизайн інтер'єру квартири. Для створення в квартирі красивою і комфортною обстановки необхідно, щоб внутрішнє оздоблення квартири була виконана на дуже високому рівні. На всі види проектних, ремонтних, будівельних та оздоблювальних робіт ми надаємо гарантію!

Оздоблення кварти
ри відрізняється від комплексного ремонту, тим, що не потрібно демонтувати старі конструкції та покриття. Оздоблення в квартирі зазвичай проводиться в новому будинку і вимагає менше фінансових витрат і часу, так як виключає демонтаж і вивіз будівельного сміття. Виконання опоряджувальних робіт у Києві не передбачає перепланування приміщень, що також впливає на кінцеву вартість робіт.

Якісний ремонт квартири завжди починається з одного і того ж - дизайн інтер'єру. Досвід, набутий за довгі роки, допомагає нам запропонувати замовникам не тільки дизайн-проект ексклюзивного інтер'єру квартири, але і забезпечити реалізацію ідей в ході сучасного ремонту квартир або офісів.

Дизайн інтерєр квартири-один із напрямів будівельної компанії "МОНТАЖЄВРОБУД". Ми виконуємо оформлення інтер'єрів вже багато років і впевнені, що наш дизайн ванної кімнати, вітальні, кухні, або дизайн офісу буде вам до смаку. Наші дизайнери розробляють дизайн
інтер'єру квартири в щільному контакті з замовником.

Прокладка інженерних комунікацій та оздоблювальні роботи - це завершальна стадія будівництва будинку. Внутрішнє оздоблення будинків, як і зовнішня обробка стін фасадів вимагає до себе не менш уважного ставлення, ніж процес кладки стін. Оздоблювальні роботи (внутрішні і зовнішні) проводяться тільки після того, як будинок відстоявся, дав природну усадку. Внутрішнє оздоблення будинків здійснюється тільки в герметично закритому будинку. Внутрішнє оздоблення будинку виконується в будь-який час року, в той час як зовнішнє облицювання - тільки в теплу. Важливо, щоб будинок до моменту початку опоряджувальних робіт був сухим, отстоявшимся і герметично закритим. Внутрішня колірна гамма приміщень будинку повинна викликати позитивні емоції. Внутрішнє оздоблення приміщень ведеться від верхньої частини будинку до нижньої, і від стелі до стін. Внутрішні оздоблювальні роботи в будинку не менш важливі, ніж будівельні роботи, і складніше, ніж ремонт квартири.