Тел.: (044) 362-00-56, 067-384-59-92, 067-145-48-78, 050-410-29-93 E-mil: 3836853@ukr.net

Прокладка інженерних комунікацій та оздоблювальні роботи - це завершальна стадія будівництва будинку. Внутрішнє оздоблення будинків, як і зовнішня обробка стін фасадів вимагає до себе не менш уважного ставлення, ніж процес кладки стін. Оздоблювальні роботи (внутрішні і зовнішні) проводяться тільки після того, як будинок відстоявся, дав природну усадку. Внутрішнє оздоблення будинків здійснюється тільки в герметично закритому будинку. Внутрішнє оздоблення будинку виконується в будь-який час року, в той час як зовнішнє облицювання - тільки в теплу. Важливо, щоб будинок до моменту початку опоряджувальних робіт був сухим, отстоявшимся і герметично закритим. Внутрішня колірна гамма приміщень будинку повинна викликати позитивні емоції. Внутрішнє оздоблення приміщень ведеться від верхньої частини будинку до нижньої, і від стелі до стін. Внутрішні оздоблювальні роботи в будинку не менш важливі, ніж будівельні роботи, і складніше, ніж ремонт квартири.

Оздоблення будинків має на увазі виконання оздоблювальних робіт як всередині (внутрішні оздоблювальні роботи), так і зовні самої будівлі (зовнішні). Якісно виконана внутрішня обробка кімнат будинку - це не тільки запорука комфорту і затишку, але і інвестиції в нього. Адже якщо облицювання стін будинку виконана з дотриманням всіх будівельних норм, Вам не буде потрібно щорічний косметичний ремонт.

Виконання опоряджувальних, ремонтних робіт всередині приміщень будинку передбачає щільне співробітництво замовника з дизайнером приміщення. Наші дизайнери розробляють дизайн-проект, якому слідуємо в процесі роботи. Спочатку виконуємо капітальні внутрішні оздоблювальні роботи - установка, монтаж підвісних стель, штукатурка, вирівнювання підлоги і стін, внутрішня розводка електромережі. Далі - косметичні внутрішні оздоблювальні роботи: шпаклівка, оздоблення приміщень вагонкою, каменем, гіпсокартоном, фарбування стель, стін, декоративна, художня штукатурка, обклеювання шпалер, укладання плитки, лінолеуму, паркету.

Часто для внутрішнього оздоблення стін приміщень та стелі застосовується штукатурка стін, стелі кімнат (декоративна, художня) і облицювання гіпсокартонними листами (гіпсокартоном). Монтаж гіпсокартону на стіни, стелю дуже простий, і в такий спосіб в будинку не заводиться вогкість. Всі внутрішні оздоблювальні роботи в будинку виконуються до пристрою чистих підлог. Після того, як виконано монтаж гіпсокартону, проведена шпаклівка стін, слід обклеювання шпалер, або фарбування, так як поверхня стін при цьому виходить ідеально рівною. Тому обробка стін кімнат гіпсокартоном зручна тим, що можна без особливої додаткової підготовки фарбувати стіни і обклеювати їх шпалерами.

Внутрішнє облицювання дерев'яною вагонкою (деревом), як і гіпсокартоном іноді незамінна. Облицювання стін кімнат дерев'яною вагонкою значно ушляхетнює вигляд приміщення. Стіни приміщень, облицювання вагонкою і гіпсокартоном менше схильні до накопичення пилу і бруду. Особливо важливе облицювання вагонкою стін приміщень в багатоповерховому будинку.