Тел.: (044) 362-00-56, 067-384-59-92, 067-145-48-78, 050-410-29-93 E-mil: 3836853@ukr.net

Якісний ремонт квартири завжди починається з одного і того ж - дизайн інтер'єру. Досвід, набутий за довгі роки, допомагає нам запропонувати замовникам не тільки дизайн-проект ексклюзивного інтер'єру квартири, але і забезпечити реалізацію ідей в ході сучасного ремонту квартир або офісів.

Дизайн інтерєр квартири-один із напрямів будівельної компанії "МОНТАЖЄВРОБУД". Ми виконуємо оформлення інтер'єрів вже багато років і впевнені, що наш дизайн ванної кімнати, вітальні, кухні, або дизайн офісу буде вам до смаку. Наші дизайнери розробляють дизайн
інтер'єру квартири в щільному контакті з замовником.

 

Це гарантує, що наш дизайн проект інтер'єру максимально задовольнить клієнта - розробляючи дизайн інтер'єру квартири разом, неможливо створити неякісний дизайн. Ми проектували дизайн інтер'єрів для багатьох відомих компаній і осіб.

Дизайн будь-якої квартири (однокімнатної, двокімнатної, трикімнатної) від нашої компанії починається зі створення проекту, а закінчується введенням об'єкта в експлуатацію. Продуманий дизайн інтер'єру квартири - запорука якісного ремонту квартири!

Сьогодні дизайн інтер'єру кімнати в Києві дуже затребувана послуга, і компаній, які працюють в цій сфері не так вже й мало, але не кожна з них може створити ексклюзивний дизайн інтер'єру квартири, який відобразить характер замовника, його ідеї та мрії!

Створити повноцінний сучасний інтер'єр будинку або квартири - значить продумати все до дрібниць, починаючи від стилю і закінчуючи освітленням, дзеркалами, висотою ступенів і розміщенням меблів

Ви зможете побачити, як буде виглядати майбутній інтер'єр кімнати за допомогою сучасних комп'ютерних програм. А базовий набір креслень прискорить хід ремонту. Він включає в себе всі креслення, 3D візуалізацію та авторський супровід проекту - для безпомилкового і бездоганного ремонту нової квартири.

Також ми надаємо повний спектр послуг в області дизайну:

Дизайн інтер'єру житлових приміщень
Розробка інтер'єрів громадських приміщень (офісів, магазинів, ресторанів, кафе, казино)
Допомагаємо у виборі меблів, сантехніки, предметів декору, освітлення, текстилю для дому та аксесуарів
Якісно виконуємо ремонтні, будівельні та оздоблювальні роботи
Авторський супровід на всіх етапах ремонту квартири
Дизайн і пошиття штор

Ми пропонуємо нашим клієнтам 3 варіанти дизайн проекту: стандартний, розширений, ексклюзивний.