No module Published on Offcanvas position
02660, м. Київ вул. Магнітогорська, 1 (044) 362-00-56 067-384-59-92, 067-145-48-78, 050-410-29-93 3836853@ukr.net

Сьогодні газобетон є одним з кращих будівельних матеріалів для житлового будівництва. Він надійний і здатний ефективно служити вам в будь-якому кліматі, що гарантує довговічність зведеного будівлі або споруди. Він дуже простий в роботі, що істотно скорочує терміни здачі об'єкта. Він володіє відмінними теплозберігаючими характеристиками, порівнянними з іншими будматеріалами, але при цьому коштує дешевше. Тому сьогодні газоблок є одним з найбільш поширених рішень для житла.

Однак для того, щоб Ваш будинок дійсно був надійним і якісним, необхідно врахувати чимало будівельних нюансів. Перш за все, потрібно правильно вибрати газобетон, розміри матеріалу відіграють найважливішу роль в підсумковому результаті. Крім того, потрібно знати про всі тонкощі його кладки, яка відрізняється від цегли, керамоблока, піноблоку і інших будматеріалів. Тому краще звернутися до професіоналів, які виконають процедуру з урахуванням всіх особливостей роботи з матеріалом. Наша компанія «МОНТАЖЕВРОБУД» займається будівництвом будинків з газоблоку в Києві і області. Ми готові втілити в життя будь-який проект.

Після того, як виконаний проект, закладений фундамент, здійснена кладка стін, змонтовано дах будинку, переходимо до фасадних робіт: обробка, облицювання фасаду. Ми виконуємо будь-які фасадні роботи: дизайн-проект, фарбування, монтаж, штукатурка, ремонт фасадів, оздоблення, облицювання каменем, сайдингом, короїдом, піщаником, деревом, монтуємо алюмінієві фасади, дерев'яні фасади, навісні, вентильовані фасади, виконуємо утеплення пінопластом, мінватою.
Декоративне оздоблення фасаду будинків є заключним етапом будівельних робіт. Фасади приватних будинків повинні відповідати ряду вимог: красивий і естетичний вигляд, довговічність, міцність, вогні - морозостійкість. Фасадні матеріали нового покоління міцні, стійкі і довговічні. Декоративне оздоблення фасадів включає в себе безліч елементів - карнизи, вікна, русти, колони, балюстради. Декоративне оздоблення стін, фасаду і цоколя будівель застосовується там, де неможливе застосування натурального каменю, який досить важкий, так і штучного каменю. Оформлення фасадів надає великий вибір декоративних архітектурних елементів на будь-який смак. Оздоблення, облицювання фасадів - це індивідуальний підхід до кожного клієнта!

Коли фундамент будинку закладено, переходимо до не менш важливого етапу - зведення стін. Кладка стін, або кладок - важливий етап будівництва будинку - вони визначають зовнішній вигляд будівлі і характер експлуатації. Земляні роботи повинні відповідати всім необхідним будівельним нормам, а стіни - вимогам теплозахисту, вогнестійкості, звукоізоляції. Матеріал, з якого будують стіни будинків, може бути різним - з дерева, цегли, природного каменю, блоки і панелі з бетону з додаванням шлаку, пінобетону, газобетону, піноблоків, керамзиту. Тому стіни
бувають: монолітні, блокові, цегельні. Цегляна кладка (кладка з цегли) вважається традиційною. Цегляна кладка - це укладання рядами цегли, стики між якими заповнюються розчином.
Каркасні стіни не дорогі, зберігають тепло, мають гарну звукоізоляцію, не дають усадки. Часто застосовуються для будівництва невеликих дачних будиночків. Цегляні стіни - мають високу міцність і вогнестійкість, їх можна зводити поблизу печей і камінів. З цегли можна прокладати димові та вентиляційні канали.
Стіни з цегли утеплюють пінобетоном. Пінобетонні, газобетонні стіни - мають низьку теплопровідність. До того ж стіна з пінобетону, газобетону має малу товщину, а також відрізняється простотою кладки. Бетонні - дуже міцні і надійні, але вимагають обов'язкового утеплення зовні. Це потрібно враховувати до того, як будуть розпочаті кладочні роботи, зокрема цегляна кладка.

Багато хто мріє про будівництво будинку з керамоблока. Цей матеріал поєднав в собі всі переваги цегли на додачу до поліпшеної теплоізоляції. Стіни з нього зводять максимально швидко і без додаткового утеплювача. Будівництво будинку під ключ з поризованного цегли - недешеве задоволення, проте якщо розрахувати вартість однієї цегляної стіни з шаром утеплювача, то можна говорити про економію.
Надійність такого будинку і його екологічні параметри не погіршуються з роками. Основа для створення блоку - червона глина, що є основою і для цегли. Відмінність полягає в домішках деревної тирси, які в процесі випалу керамоблока вигорають, залишаючи порожнечі всередині.

Готовий продукт при кладці замінює 5-15 цегли.
Переваги керамоблоків

Будівництво будинку проводиться в технологічній послідовності основних етапів, які неможливо пропустити або змінити. Природно, спочатку будується фундамент, потім - стіни і дах будинку.

Коробка будинку - умовна назва частини майбутньої будівлі. У компанії «МОНТАЖЕРОБУД»  коробкою називають конструкцію, що складається з наступних елементів: 

  • фундамент;
  • стіни;
  • покрівля.