Тел.: (044) 362-00-56, 067-384-59-92, 067-145-48-78, 050-410-29-93 E-mil: 3836853@ukr.net

В випадках коли оновлюється фасад будівлі (капітальний чи аварійний ремонт), та передбачається проектування і монтаж нового даху, дуже важливо, щоб покрівельні роботи виконувалися професіоналами, що мають великий досвід в цій сфері. Саме таким професіоналом і є наша компанія!

Наші співробітники ознайомлять вас з різними видами сучасних покрівельних матеріалів, як - натуральна, бітумна черепиця, металочерепиця, єврошифер, профнастил, гнучка покрівля, мідна покрівля, розкажуть про переваги того чи іншого виду покрівлі, допоможуть визначитися у виборі.

Розцінки на покрівельні роботи - різні, в залежності від стану покрівельного покриття, терміну експлуатації, ступеня складності монтажу нового покриття даху та інших факторів, що впливають на формування вартість покрівельних робіт.

Детальніше:Ремонт покрівлі

Будівництво даху 

Під будівництвом даху розуміють весь комплекс робіт, пов'язаних з формуванням покриття будинку. Дах складається з наступних елементів:

  • дерев'яний каркас;
  • шар утеплювача;
  • дахове покриття з керамічних, металевих, бітумних матеріалів - плоских або рельєфних. 

Без даху коробку будинку не можна вважати завершеною з технологічної точки зору.

Тривалий час перебування стін і фундаменту під дощем, снігом, вітрами може спровокувати незворотні процеси в кладці стін і в фундаменті.

Детальніше:ПОКРІВЛЯ