No module Published on Offcanvas position
02660, м. Київ вул. Магнітогорська, 1 (044) 362-00-56 067-384-59-92, 067-145-48-78, 050-410-29-93 3836853@ukr.net

В випадках коли оновлюється фасад будівлі (капітальний чи аварійний ремонт), та передбачається проектування і монтаж нового даху, дуже важливо, щоб покрівельні роботи виконувалися професіоналами, що мають великий досвід в цій сфері. Саме таким професіоналом і є наша компанія!

Наші співробітники ознайомлять вас з різними видами сучасних покрівельних матеріалів, як - натуральна, бітумна черепиця, металочерепиця, єврошифер, профнастил, гнучка покрівля, мідна покрівля, розкажуть про переваги того чи іншого виду покрівлі, допоможуть визначитися у виборі.

Розцінки на покрівельні роботи - різні, в залежності від стану покрівельного покриття, терміну експлуатації, ступеня складності монтажу нового покриття даху та інших факторів, що впливають на формування вартість покрівельних робіт.

Будівництво даху 

Під будівництвом даху розуміють весь комплекс робіт, пов'язаних з формуванням покриття будинку. Дах складається з наступних елементів:

  • дерев'яний каркас;
  • шар утеплювача;
  • дахове покриття з керамічних, металевих, бітумних матеріалів - плоских або рельєфних. 

Без даху коробку будинку не можна вважати завершеною з технологічної точки зору.

Тривалий час перебування стін і фундаменту під дощем, снігом, вітрами може спровокувати незворотні процеси в кладці стін і в фундаменті.