No module Published on Offcanvas position
02660, м. Київ вул. Магнітогорська, 1 (044) 362-00-56 067-384-59-92, 067-145-48-78, 050-410-29-93 3836853@ukr.net

Наша компанія пропонують послуги з комплексного ремонту і обробці балконів, лоджій. Такий вид ремонту бажано проводити під час капітального ремонту квартири. Правильно і естетично зроблений ремонт балконів, лоджій створює комфортну обстановку в усій квартирі і заміському будинку в цілому. Ремонт балкона починається з установки вікон - тобто скління.

Для скління використовуються дерев'яні, пластикові і алюмінієві рами. Для збільшення площі використовують засклення балконів з виносом. Винос балкона досягається за рахунок виносу металоконструкції скління за межі парапету.

Ремонт балконів і лоджій, який ми виконуємо включає:

Реконструкція старих будівель, житлових будинків і приміщень - це комплекс ремонтно-будівельних робіт, спрямованих на перебудову будівель, будинків і приміщень з метою підвищення їх місткості, комфорту, зовнішнього вигляду і т.д. Реконструкція споруд передбачає демонтаж окремих частин споруди і будівництво нових. Під цю категорію потрапляють і будівельні роботи, що входять в поняття "складний капітальний ремонт" і передбачають заміну несучих конструкцій приміщення (заміна і посилення перекриттів, перегородок, стін). Реконструкція котеджу, будівлі, або будинку являє собою складні і багатоетапні ремонтні роботи з метою повної реорганізації об'єкта.

До реконструкції котеджу, приватного будинку вдаються, коли ремонтом вже не обійдешся - великі роботи по переобладнанню будівлі. При виконанні реконструкції котеджів, дачних будинків господарям бажано знайти тимчасове житло, або ж купити дачний будиночок. Реконструкція житлового будинку допоможе перетворити все внутрішні кімнати, квартири. При реконструкції промислових, громадських будівель використовуються лише колишні несучі конструкції: капітальні стіни, монолітні перекриття, сходові майданчики і марші. Всі інженерні комунікації, підлоги, стіни, перегородки, стелі, покрівля даху, фасад - підлягають заміні.

Основні правила при переплануванні квартири своїми руками:

  • Перепланування приміщень не повинна негативно впливати на несучі конструкції будинку;
  • Заборонено переробка системи загальної вентиляції будинку;
  • Заборонено забудовувати доступ до систем газопостачання;
  • Санвузол не повинен розташовуватися над житловою кімнатою сусідів знизу;
  • Перепланування квартири не повинна змінювати зовнішній вигляд будинку в цілому.

Більше 10 років фахівці нашої компанії виконують комплексний (євроремонт) ремонт квартир в Києві та області, як під ключ, так і поетапно. Ми завжди гарантуємо якість, доступні ціни, знижки та індивідуальний підхід до кожного клієнта!
Ексклюзивний (елітний, VIP) ремонт квартир в Києві в області.