No module Published on Offcanvas position
02660, м. Київ вул. Магнітогорська, 1 (044) 362-00-56 067-384-59-92, 067-145-48-78, 050-410-29-93 3836853@ukr.net

Реконструкція будинків

Реконструкція старих будівель, житлових будинків і приміщень - це комплекс ремонтно-будівельних робіт, спрямованих на перебудову будівель, будинків і приміщень з метою підвищення їх місткості, комфорту, зовнішнього вигляду і т.д. Реконструкція споруд передбачає демонтаж окремих частин споруди і будівництво нових. Під цю категорію потрапляють і будівельні роботи, що входять в поняття "складний капітальний ремонт" і передбачають заміну несучих конструкцій приміщення (заміна і посилення перекриттів, перегородок, стін). Реконструкція котеджу, будівлі, або будинку являє собою складні і багатоетапні ремонтні роботи з метою повної реорганізації об'єкта.

До реконструкції котеджу, приватного будинку вдаються, коли ремонтом вже не обійдешся - великі роботи по переобладнанню будівлі. При виконанні реконструкції котеджів, дачних будинків господарям бажано знайти тимчасове житло, або ж купити дачний будиночок. Реконструкція житлового будинку допоможе перетворити все внутрішні кімнати, квартири. При реконструкції промислових, громадських будівель використовуються лише колишні несучі конструкції: капітальні стіни, монолітні перекриття, сходові майданчики і марші. Всі інженерні комунікації, підлоги, стіни, перегородки, стелі, покрівля даху, фасад - підлягають заміні.

 

Причини для реконструкції житлового будинку, готелю, магазину, або заводу може бути як мінімум дві - фізичний і моральний знос. Реконструкція будинку, як і будівництво, починається з великої проектної роботи. Реконструкція магазину, готелю, заводу, приватного будинку в більшій мірі являє собою фактичну перебудову всієї будівлі. Проект реконструкції будівель вимагає не менше погоджень, ніж будівництво нового будинку.

Реконструкція будинку і квартири включає в себе:
• реорганізація і переобладнання внутрішніх нежитлових приміщень;
• посилення, зміцнення фундаменту, несучих конструкцій;
• будівельні роботи з метою змінити корисну площу житлового будинку - прибудови, надбудови, переобладнання горищного приміщення під мансарду;
• ремонт вимощення;
• нарощування цоколя;
• зміна планування квартири - перепланування;
• збільшення поверховості будівлі;
• ремонтні робіт всередині будівлі (підлоги, стелі, перегородки, сходові марші);
• утеплення підлог, покрівлі, даху, облицювання фасадів оздоблювальними матеріалами;
• кладка камінів, печей, установка і заміна комунікацій та обладнання.Наша компанія має великий досвід в реконструкції різноманітних типів будівель і конструкцій - промислових, громадських, житлових будівель, приватних будинків, магазинів, готелів, заводів, а також надбудов мансардного поверху. Ми здійснюємо покрівельні роботи, а також фасадні роботи, в тому числі і декоративне облицювання, оздоблення фасадів. Для обробки і ремонту фасадів будинків, будівель ми застосовуємо довговічні і морозостійкі матеріали.

Тому очевидно, що реконструкція старого магазину, заводу або готелі обійдеться дешевше, ніж будівництво нового. Реконструкція сайту необхідна функція через фізичного зносу будівлі, необхідності в переобладнанні торгових залів, заміни комунікацій, розширення площі магазину за рахунок нежитлових приміщень.