No module Published on Offcanvas position
02660, м. Київ вул. Магнітогорська, 1 (044) 362-00-56 067-384-59-92, 067-145-48-78, 050-410-29-93 3836853@ukr.net

Системи водопостачання та каналізації - це дуже складний комплекс інженерних споруд, необхідних для постачання необхідною кількістю якісної води споживачів і для видалення стічних вод з будівлі.

Розрізняють два види водопостачання: автономне і централізоване.
Якщо мова йде про централізоване водопостачання, то Вам потрібно звернутися в Водоканал або місцевий виконавчий орган за дозволом на підключення до магістрального водопроводу.

Після цього фахівці, що мають на це право, роблять монтаж і врізку в центральний водопровід. Далі здійснюється установка і пломбування лічильника, після чого Вас заведуть як абонента в службі Водоканалу.

Автономне водопостачання будинку не має ніякого зв'язку з централізованою подачею води. Часто буває так, що побудувавши заміський котедж, власник стикається з проблемою відсутності центрального водопостачання. В такому випадку необхідно організувати автономне водопостачання будинку, яке включає в себе кілька етапів.

Одним з основних етапів пристрою сучасної автономної системи водопостачання є вибір джерела, від якого безпосередньо залежить якість води (технічна або питна), а також ефективність і практичність роботи самої системи водопостачання.

Найважливішими комунікаціями будь-якого об'єкта є каналізація та водопровід.

У разі їх неправильного проектування і монтажу виникне безліч проблем з експлуатацією.

У системах водопостачання застосовується обладнання, яке повинно безперебійно закачувати (насосні системи), накопичувати (резервуари), очищати (система фільтрації) і тільки після цього подавати, потрібної якості воду.

Основне завдання систем каналізації - відводити використану воду (стоки) з будинку назовні, і далі в очисні споруди, де відбувається повне її очищення. 

Продуктивність зливного обладнання безпосередньо залежить від кількості споживаної води, тому проект таких систем, як водопостачання і каналізація, складається завжди комплексний.