Тел.: (044) 362-00-56, 067-384-59-92, 067-145-48-78, 050-410-29-93 E-mil: 3836853@ukr.net

Системи водопостачання та каналізації - це дуже складний комплекс інженерних споруд, необхідних для постачання необхідною кількістю якісної води споживачів і для видалення стічних вод з будівлі.

Розрізняють два види водопостачання: автономне і централізоване.
Якщо мова йде про централізоване водопостачання, то Вам потрібно звернутися в Водоканал або місцевий виконавчий орган за дозволом на підключення до магістрального водопроводу.

Після цього фахівці, що мають на це право, роблять монтаж і врізку в центральний водопровід. Далі здійснюється установка і пломбування лічильника, після чого Вас заведуть як абонента в службі Водоканалу.

Автономне водопостачання будинку не має ніякого зв'язку з централізованою подачею води. Часто буває так, що побудувавши заміський котедж, власник стикається з проблемою відсутності центрального водопостачання. В такому випадку необхідно організувати автономне водопостачання будинку, яке включає в себе кілька етапів.

Одним з основних етапів пристрою сучасної автономної системи водопостачання є вибір джерела, від якого безпосередньо залежить якість води (технічна або питна), а також ефективність і практичність роботи самої системи водопостачання.

Всі джерела автономного водопостачання необхідно умовно розділити на дві великі групи - поверхневі (річки, озера, джерела, гейзери і інше) і підземні (колодязі, свердловини, артезіанські свердловини). Однак що робити в тому випадку, коли поверхневого джерела просто немає? Як нього може бути використана свердловина або колодязь. Вибір між запропонованими варіантами безпосередньо залежить від Ваших фінансових можливостей і потреб.

Колодязі - неглибокі, потребують періодичного чищення, схильні до замулювання. Тому, єдиною альтернативою є буріння особистої свердловини на ділянці.

Основним елементом автономної системи водопостачання заміського будинку, дачі або котеджу, поза всяким сумнівом, є насос. Справа в тому, що від його якості та надійності безпосередньо залежить те, наскільки ефективно буде працювати Ваша автономна система водопостачання. Вода, яка надходить з підземних вод, може містити механічні та хімічні домішки непридатні до вживання, тому господареві котеджу доведеться потурбуватися питанням фільтрації води - в будинку потрібно обладнати систему фільтрації.

З кожним роком виробники намагаються запропонувати все більший асортимент обладнання, при цьому вибрати ту чи іншу модель обладнання стало набагато складніше. У зв'язку з цим необхідно користуватися допомогою консультантів, яких Ви зможете знайти в особі фахівців нашої компанії. Вони допоможуть визначити і грамотно підібрати обладнання по співвідношенню ціни і якості з необхідними характеристиками і особливостями, пояснити всі переваги та недоліки різних видів і модифікацій потрібного обладнання.

Важливим етапом автономної системи водопостачання є правильний вибір місця на ділянці, на якому згодом будуть бурити свердловину і «кидати» трубопровід до дому. Адже не тільки буріння свердловини і насосне обладнання, а й вибір трубопроводу безпосередньо вплине на якість води, тиск і кількість споживання в день. Тому, прокладка автономного водопостачання будинку - це завдання професіоналів.

Далі Вам потрібно визначитися з підрядником, який займеться бурінням свердловини і її ообустройством: установка кесона, спуск і монтаж погружаемого насоса (установка насосної станції), встановлення електрообладнання, установка гідроакумулятора, вихід до системи холодної води. Якщо свердловина не облаштовується відразу після буріння, значить облаштування буде виконано пізніше - у міру накопичення коштів. При цьому бажано, що б цими двома етапами займалася одна організація, яка і буде нести відповідальність і надавати гарантії змонтованої системи в цілому.

Далі від насосного обладнання йде розводка по всьому будинку, адже водопостачання не обходиться без системи водяного опалення (котли, радіатори, прилади автоматики), без гарячої і холодної води.

Наступним етапом є пристрій системи каналізації - це система відведення, збору та транспортування всіх стоків з споруди. При цьому всі стоки необхідно об'єднати в систему внутрішньої каналізації, і окремо організувати зовнішню каналізацію. Внутрішня каналізація орієнтована на збір стоків в місцях їх скупчення і транспортування в систему зовнішньої каналізації.

Елементами внутрішньої каналізації є санітарні прилади, стояки, відвідні труби, випуски з будинків. Каналізації зовнішні призначені для транспортування стоків за межі будинку або навіть ділянки. Елементами зовнішньої каналізації є: самопливні і напірні трубопроводи, насосні та очисні станції.
Як бачите, водопостачання і каналізація - досить трудомісткий процес, до організації якого потрібно підходити з усією відповідальністю.

Компанія «МОНТАЖЄВРОБУД» проводить монтаж систем водопроводу і каналізації будь-якої складності. Звертаючись до нас, Ви отримаєте грамотну консультацію у виборі обладнання та комплектуючих для системи водопостачання і каналізації.