No module Published on Offcanvas position
02660, м. Київ вул. Магнітогорська, 1 (044) 362-00-56 067-384-59-92, 067-145-48-78, 050-410-29-93 3836853@ukr.net

Зовнішнє утеплення стін квартир і будинків - дуже актуальне питання для жителів Києва, та й взагалі громадян України. Всім людям, які живуть в панельному або цегляному невтепленому будинку, відомі проблеми промерзання стін: холодні стіни, грибок, погана шумоізоляція, втрата тепла. Все це призводить до дискомфорту. Але ці проблеми можна вирішити таким чином - утеплити стіни.
Зовнішнє, або зовнішнє утеплення квартири тримає тепло в квартирі в холодний період року і тримає прохолоду в жаркий. Утеплення кутової квартири пінопластом або пінополі
стиролом виробляє ефект "термоса". Після зовнішнього утеплення квартири, будинки, дачі ви рятуєтеся від грибка, надлишку вологи і промерзання стін. Утеплення стін в квартирі рекомендується робити або навесні, або восени.
Зовнішнє утеплення квартир виконується нашими фахівцями за технологією Ceresit. Система Ceresit, застосовувана для утеплення зовнішніх стін будівель, багатоквартирних будинків, виконана з різних матеріалів, є багатошаровою конструкцією, яка складається з наступних основних верств:

Пасивний будинок працює за принципом використання виділеної мешканцями і електроприладами теплової енергії на опалення. У звичайному житло енергія просто йде через щілини у вікнах, під дверима, через стіни. Так само втрачається і тепло, що виділяється в результаті опалення, через що ми змушені витрачати величезну кількість електрики або газу.
Пасивні технології спрямовані на те, щоб виключити тепловтрати будівлі або знизити їх до мінімальних значень. Енергія зберігається, завдяки використанню трикамерних склопакетів і енергозберігаючи
х матеріалів при будівництві. Також перешкоджає витокам і рекуперативна вентиляція, яка забезпечує надходження свіжого повітря, позбавляючи мешканців від необхідності відкривати вікна в холодну пору року.

Компанія «МОНТАЖЄВРОБУД» пропонує повний комплекс послуг по монтажу опалення, які будуть потрібні, щоб забезпечити Ваш будинок чи квартиру водою і теплом.

Після попереднього знайомства з об'єктом і основними вимогами, наші фахівці виконують повне проектування опалення на основі виконаних розрахунків. На наступному етапі відбувається підбір необхідного обладнання, яке забезпечить ефективне і безперебійне функціонування опалювальної системи, в тому числі установку газового котла. Потім виконується монтаж системи опалення, яким займаю
ться досвідчені монтажні бригади. Установка газових котлів та іншого обладнання проводиться швидко і професійно.
Ми забезпечуємо проектування опалення та монтаж системи опалення «під ключ». Такий підхід до роботи монтажу опалення має безліч переваг для наших клієнтів:

   

Подбати про те, як буде проводитися обігрів приміщень в холодну пору року потрібно на етапі планування забудови або ремонту будівель. Правильне проектування систем опалення в будівництві - гарантія комфорту взимку, раціонального використання ресурсів та ефективної роботи обладнання.Не потрібно вибирати, що для вас важливіше: економія коштів, рівномірний нагрів або естетична складова. Наша компанія створює  індивідуальні системи опалення будь-якої складності, вирішуючи всі ваші завдання:

  • Технічна допомога в роботі з проектної організацією.
  • Оптімізація економічної складової кошторису.
  • Постачання обладнанням та матеріалами.
  • Монтаж систем опалення та теплопостачання.
  • Проведення гідравлічних випробувань систем.
  • Підготовка документації і здача в контролюючі органи.