No module Published on Offcanvas position
02660, м. Київ вул. Магнітогорська, 1 (044) 362-00-56 067-384-59-92, 067-145-48-78, 050-410-29-93 3836853@ukr.net

Сьогодні ми поговоримо про керамічних пустотілих блоках або, як які ще часто називають, - «тепла кераміка». «Це нове слово в будівництві приватних будинків.
Керамічний блок - це штучний керамічний камінь складної форми, високотехнологічний будівельний матеріал, що представляє собою альтернативу саман, одержуваний методом формування і випалення з натуральної сировини - глини.
Це виріб для будівництва стін, яке зовні відрізняється від цегли великими розмірами, більш складною формою і пустотностью. Загальним для них є сировина і спосіб вироб
ництва - формування, сушіння, випалювання.

Керамічні блоки (тепла кераміка) мають ряд переваг:

Євроремонт квартири - це найсучасніший рівень обробки вашої квартири, де застосовуються найсучасніші види дизайнерських рішень, в якому поєднуються ультрамодні стилі і гармонійні поєднання обробки. Слід пам'ятати, що дизайнерський євроремонт квартир - це сучасна і високотехнологічна обробка приміщень, кімнат відповідно до вимог європейських стандартів.
Комплексний (або євроремонт) ремонт буває двох видів: простий і складний. Простий капітальний ремонт - косметичний, плюс заміна конструктивних елементів і інженерних систем, покриттів пі
длог, систем водопостачання, каналізації, електромереж, демонтажні, малярні, штукатурні роботи.
Складний капітальний ремонт - крім простих капітальних робіт здійснюються роботи, що змінюють стильові рішення приміщень (монтаж декоративних стельових конструкцій, пристрій арок, пілястрів, ніш, колон); переобладнання приміщення (часткова або повна заміна інженерних систем); облицювання санвузла плиткою або стіновими панелями; то есть проводяться будівельні роботи, пов'язані з переплануванням квартири.
Євроремонт (капітальний, або комплексний ремонт) квартири включає:
• складання кошторису
• Дизайн інтер'єру квартири, проект

Наша компанія виконує елітний ремонт квартир під ключ. Результат елітного ремонту квартири в Києві та області - це нова квартира вашої мрії, де елегантно підібраний дизайн, інтер'єр, колір кожної кімнати, меблі ідеально вписується в обстановку.
Для елітного ремонту квартир використовуються найновіші технології, якісні будівельні та оздоблювальні матеріали. Цей тип ремонту передбачає установку більш складних систем опалення, вентиляції та освітлення, забезпечення високої шумо-і звукоізоляції приміщень. Ремонт квартир класу VIP виконується
відповідно до найжорсткішими вимогами.
Тому, ексклюзивний ремонт квартир і офісів повинен виконуватися професіоналами, які можуть втілити в життя проекти будь-якого рівня. Саме такими фахівцями і є ПРИВАТНА КОМПАНІЯ «МОНТАЖЄВРОБУД».Головна відмінність ремонту квартир VIP- класу - це реалізація неповторних авторських проектів, які виконуються під авторським наглядом нашого дизайнера. Дизайн - проекти елітного ремонту квартири, офісу, котеджу, будинку існують тільки в єдиному екземплярі.
Головна відмінність ремонту квартир VIP- класу - це реалізація неповторних авторських проектів, які виконуються під авторським наглядом нашого дизайнера. Дизайн - проекти елітного ремонту квартири, офісу, котеджу, будинку існують тільки в єдиному екземплярі.

Ми здійснюємо демонтаж, або знесення будівель та споруд, побудованих з будь-яких матеріалів - дерева, цегли, бетону, моноліту, металу, а також комбінованих конструкцій будь-якого ступеня складності. Демонтаж старого будинку, ціна якого включає підготовку до демонтажу будівлі, його виконання та прибирання сміття, неможливий без використання спеціальної будівельної техніки, яка є в наявності у нашої компанії.
Демонтажні роботи включають в себе: установка тимчасового паркану будівельного майданчика, відключення і перенесення інженерних комунікацій, повний або частковий знесення будівель, вивезення будівельного сміття, підготовка території, що звільнилася під будівництво нового будинку.
Демонтаж будівель, будинків може проводитися двома способами:

При виборі території для будинку важливо звернути увагу на стан і рівень грунтових вод в межах ділянки. Візуально не складно помітити, якщо навколо ростуть вологолюбні рослини, значить, підземні води підбираються близько в поверхні. Загляньте в сусідній колодязь: якщо на глибині 3-4 метри бачите воду, то на ділянці не вийти побудувати будинок з підвалом.
Дослідити грунтові води на ділянці може геологічна служба. Фахівці на підставі об'єктивної інформації, отриманої при бурінні свердловин, зроблять висновок про можливість будівництва. Якщо в
иявиться, що на ділянці високий рівень грунтових вод, то Вам варто задуматися про доцільність покупки землі.
Якість води
Вода в приватний будинок подається декількома способами:
• з централізованого водопроводу;
• з колодязя;
• зі свердловини.
У кожному разі слід подбати про перевірку якості води на ділянці. У місцевій санітарно-епідеміологічній службі є лабораторія, де зроблять аналіз якості. Зробіть туди зразок і отримаєте результат про придатність до вживання. Обов'язково потрібно пройти цю процедуру, оскільки це аргумент першорядної важливості для прийняття рішення про покупку землі.

Гідроізоляція є дуже важливим фактором збереження і довговічності будівель і навколишнє екологічну обстановку в цілому. Гідроізоляція всього будинку дозволяє зберегти водонепроникність утеплювача і підпокрівельних конструкцій. Наша компанія виконує гідроізоляційні роботи своїми матеріалами з урахуванням специфіки Вашого об'єкту. Гідроізоляція - це комплекс матеріалів, що вимагає дотримання технології застосування.
Універсальної гідроізоляції не існує! Тому, гідроізоляційні матеріали вимагають певної технології застосування. Всі технології та гідрозоляцінние матеріали (для підлоги, покрівлі, фундаменту, ванній, басейнів і т.д.), які ми рекомендуємо, нами випробувані. Матеріали для гідроізоляції результативні при використанні їх як зовні, так і зсередини.

Більшість людей асоціюють цегляні споруди як довговічні і надійні. Це пов'язано з масштабністю його використання в недавньому часі. Тому можна сказати, що цегла перевірений кількома поколіннями. Відповідно багато хто уявляє власний будинок у вигляді цегельного.Цегляна будівництво почалося в минулому столітті. Будівлі показали себе як міцні, вогнетривкі і довговічні. І до сьогоднішнього дня цегла лідирує по затребуваності серед матеріалів для побудови будинків різної поверховості.Проекти цегляних будинків досі користуються попитом серед клієнтів, які вирішили побудувати житло з нуля. 

Переваги цегляних будинків 

   Все більше сучасних людей вважають за краще власні будинки ніж квартири багатоповерхових будинків. Якість життя в такому випадку помітно підвищується, оскільки є можливість уникнути тісного сусідства з великою кількістю мешканців, а також упорядкувати на свій розсуд навколишню територію.  Навіть заміські котеджі і дачні споруди стали використовуватися багатьма своїми власниками не час від часу, а цілий рік. У зв'язку з цим активно розвивається будівництво приватних будинків. Київ має велику кількість будівельно-ремонтних пропозицій від спеціалізованих організацій. При виборі виконавців клієнти орієнтуються на цінову політику і на ділову репутацію фірми. ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «МОНТАЖЄВРОБУД»  пропонує весь комплекс будівельних робіт та надає гарантію на свою роботу. 

Етапи проектування і будівництва