No module Published on Offcanvas position
02660, м. Київ вул. Магнітогорська, 1 (044) 362-00-56 067-384-59-92, 067-145-48-78, 050-410-29-93 3836853@ukr.net

Склад грунту
Дослідженням грунтів займається геологічна служба. Експерти оцінять хімічний склад грунту на основі аналізу зразків грунту, отриманого з різних глибин при бурінні. Інформація важлива для організації будівництва і вирощування рослин. Механічний склад грунту впливає на умови і способи будівництва. Будівельні матеріали та технології підбираються під особливості грунту.

Рельєф ділянки. Візуальне ознайомлення з місцевістю підказує проектувальні та архітектурні рішення. Рівна ділянка - найбільш сприятливий для будівництва. Але ідеальна територія зустрічається не часто. Тому рельєф з перепадами висот найбільш поширене явище.
При неможливості самостійно дати характеристику рельєфу ділянки, слід звертатися в службу геодезії, яка зробить геодезичну зйомку і складе план. Документ ляже в основу будівельного проекту і правильно врахує особливості місцевості.

Висновок
Відповідальний етап в будівництві приватного будинку - придбання ділянки землі з відповідним цільовим призначенням. Вам належить прийняти серйозне рішення на підставі об'єктивної інформації про регіон, місцевості, природу краю, особливості геології, знайомства з сусідами.
Компанія «МОНТАЖЄВРОБУД» допоможе Вам з раціональним підбором ділянки. Наш досвід будівництва в різних умовах цінний для замовника інформативною базою. Правильний вибір з урахуванням всіх позитивних і негативних аргументів можливий на основі ґрунтовного аналізу та ради фахівців компанії.

Процес придбання житлової нерухомості у вигляді приватного будинку починають зі з'ясування і вивчення питання про те, як правильно вибрати земельну ділянку під забудову. Питання настільки актуальне, що може вважатися найважливішим.
Купівля землі пов'язана з вирішенням завдань організаційного, юридичного та технічного характеру. Нижче представлений список обов'язкових заходів, що передує укладенню договору купівлі-продажу землі:
• візуальне знайомство з ділянкою. Варто уважно озирнутися навколо і оцінити обивательським поглядом місце
вість двору і територій в радіусі сотень метрів;
• дізнатися і оцінити на предмет відповідності своїм інтересам стан інфраструктури регіону;
• спробувати познайомитися з жителями сусідніх будинків і поговорити про особливості місцевого життя;
• зрозуміти, наскільки зручна форма ділянки для будівництва та проживання;
• з'ясувати віддаленість території від електричної лінії і можливість підключення;
• в газовій службі дізнатися про можливості підключення до газопроводу;
• дізнатися у місцевих жителів про способи отримання питної та технічної води. А також про можливість приєднання до централізованого водопроводу і каналізації;

Відстань від сусідніх будинків 

Сусідство в приватному секторі не менш захоплююче, ніж «дружба» з сусідами по сходовому майданчику багатоквартирного будинку. Ідилія заміської відокремленої життя може бути порушена складними взаєминами з мешканцями будинку за огорожею. Відомі історії взаємних претензій щодо меж сусідніх ділянок. Складність характерів і темпераментів можна компенсувати тільки дотриманням законних норм будівництва і розміщення об'єктів двору щодо огорожі.Головною вимогою є мінімальна відстань до кордону ділянки при зведенні будь-якого капітального об'єкта. Прийнята норма - 3 метри від будь-якої стіни до огорожі ділянки. Тобто, при дотриманні сусідами цього ж норми мінімальна відстань між будинками не повинно бути менше 6 метрів.Ділянки в міській та сільській місцевості відрізняються розмірами. Якщо в місті 6 соток вважається великою територією для будівництва, то на селі наділи житлової зони - 9 і більше соток, не рахуючи території присадибної ділянки - саду, городу.На великих площах, з цільовим призначенням для житлового будівництва з дворовими будівлями відстань до сусідніх будинків може бить10, 20 метрів. 

Розташування будинку щодо сонця 

Сонячне світло впливає на фізичний і психічний стан людини. Будинок на ділянці слід розташовувати з урахуванням напрямку руху сонця в різні сезони року. План приміщень співвідносять з положенням сонця протягом світлового дня.Знаючи склад своєї сім'ї, особистісні особливості кожної людини, Вам треба буде розв'язати, як розміщувати кімнати в будинку щодо сторін світла і знайти для цього оптимальний план ділянки. Варто врахувати наступні фактори: ·        влітку сонце яскраве і який опікувався, тож треба вирішити якісь вікна розгорнути до сонця в зеніті, щоб легше переносилася липнева і серпнева спека;·        кімнату школярів або студентів «повертаємо» вікнами до світла в другій половині дня, коли виконуються домашні завдання;·        на північну сторону будинку не направляють вікна вітальні, оскільки туди не потраплятиме сонячне світло;·        вікна спалень не варто розташовувати в сторону сонця, що сходить, яке розбудить раніше терміну;·        кухня витримує будь-який світловий режим, оскільки в ній не живуть, а працюють.  

Розташування будинку щодо сторін ділянки 

Підбираючи ділянку для будинку, слід співвідносити з наявним проектом і планом або представляти, як буде розташовуватися уявний будинок на конкретній земельній майданчику. Територія може мати різну форму і співвідношення сторін по довжині. Найбільш вдалим варіантом вважається ділянка близький за формою до квадрату. На ньому раціонально і красиво розташовується будинок будь-якої конфігурації. Витягнутий уздовж вулиці або в бік саду ділянку з співвідношення сторін, наприклад, 1: 2 не годиться для будівництва по технічним і естетичним критеріям.Вважається, що головним фасадом і виходом будинок повинен бути звернений до вулиці. Терасу і альтанку планують з тильної сторони будинку, подалі від очей перехожих. Виїзд з гаража краще розташовувати для брами подвір'я.

     Будівництво заміських будинків і таунхаусів починається зі створення проекту. Він буває типовим або індивідуальним. Останній коштує дорожче, але зате дозволяє отримати будівля, на 100% відповідає потребам і побажанням своїх власників. Унікалізація - одна з важливих характеристик сучасної нерухомості. Вона дозволяє власникам втілити в життя власне розуміння комфорту і ергономіки. На цьому засновано індивідуальне будівництво будинків. Київ - сучасне місто, в якому послуга споруди приватних котеджів і таунхаусів користується високим попитом серед населення.  

При проектуванні приватного житлового будинку потрібно відштовхуватися від наступних критеріїв: 

  • ·        кількість осіб, які будуть жити в будинку,
  • ·        стиль і уклад життя мешканців,
  • ·        побажання до площі, поверховості та конструкції будівлі,
  • ·        вибір матеріалів і технології,бюджет будівництва. 

Одним людям буде досить невеликого одноповерхового будинку, в той час як інші віддадуть перевагу замовити будинок великої площі на 2 поверхи з великим підвалом та мансардою. Ще один нюанс, який важливо врахувати на етапі проектування - це перспектива майбутньої перебудови або расстраіванія будівлі. Якщо в найближчому майбутньому замовники збираються збільшити поверховість житла або зробити до нього прибудову, це вплине на параметри фундаменту і на підбір технології будівництва. Такі перспективи можуть підвищити ціни на будівництво будинку.