No module Published on Offcanvas position
02660, м. Київ вул. Магнітогорська, 1 (044) 362-00-56 067-384-59-92, 067-145-48-78, 050-410-29-93 3836853@ukr.net

Дослідження грунту найперший єтап на початку проектування будівництва

Склад грунту
Дослідженням грунтів займається геологічна служба. Експерти оцінять хімічний склад грунту на основі аналізу зразків грунту, отриманого з різних глибин при бурінні. Інформація важлива для організації будівництва і вирощування рослин. Механічний склад грунту впливає на умови і способи будівництва. Будівельні матеріали та технології підбираються під особливості грунту.

Рельєф ділянки. Візуальне ознайомлення з місцевістю підказує проектувальні та архітектурні рішення. Рівна ділянка - найбільш сприятливий для будівництва. Але ідеальна територія зустрічається не часто. Тому рельєф з перепадами висот найбільш поширене явище.
При неможливості самостійно дати характеристику рельєфу ділянки, слід звертатися в службу геодезії, яка зробить геодезичну зйомку і складе план. Документ ляже в основу будівельного проекту і правильно врахує особливості місцевості.

Висновок
Відповідальний етап в будівництві приватного будинку - придбання ділянки землі з відповідним цільовим призначенням. Вам належить прийняти серйозне рішення на підставі об'єктивної інформації про регіон, місцевості, природу краю, особливості геології, знайомства з сусідами.
Компанія «МОНТАЖЄВРОБУД» допоможе Вам з раціональним підбором ділянки. Наш досвід будівництва в різних умовах цінний для замовника інформативною базою. Правильний вибір з урахуванням всіх позитивних і негативних аргументів можливий на основі ґрунтовного аналізу та ради фахівців компанії.